OGŁOSZENIA


Bezpłatne warsztaty dla rodziców
Bezpłatne warsztaty dla rodziców

SZKOŁA DLA RODZICÓW

 

Serdecznie zapraszam w imieniu pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej wszystkich rodziców do udziału w bezpłatnych warsztatach w ramach projektu "Szkoła dla rodziców". Warsztaty będą odbywać się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pokoju w grupach 10-osobowych w każdy poniedziałek, od grudnia do lutego. Zgłoszenia proszę kierować do sekretariatu szkoły lub do wychowawców w nieprzekraczalnym terminie do 22 listopada.

 

Edyta Pawłowska

12 listopada 2018 r. dniem wolnym

od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w związku z uchwaleniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek, 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy.

W tym dniu w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Dzień wolny od zajęć lekcyjnych i wychowawczych pozwoli na spędzenie czasu wśród najbliższych, w gronie rodzinnym, by w radosnej, patriotycznej atmosferze godnie świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/12-listopada-2018-r-dniem-wolnym-od-zajec-dydaktyczno-wychowawczych?fbclid=IwAR1gJH8Lnkf-w4kr7wUQAsDnMlLxAbCNvj4uxo1vhSGr-kn7dO1KbS3YR64

 

 

8 listopada o godz. 17:00 odbędzie się zebranie ogólne wszystkich rodziców w stołówce szkolnej z udziałem pracownika Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Namysłowie. Po zebraniu będzie można skorzystać z konsultacji z opiekunami grup.

 

 

Zapraszamy! 

Terminy zajęć "Gimnastyka" w ramach projektu "Przedsiębiorczy Przedszkolak" w miesiącu listopadzie

 

Warunek uczestnictwa: w zajęciach biorą udział dzieci zakwalifikowane do projektu w roku ubiegłym.

Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek, 9 listopada 2018 r. o godz. 14.00 – 15.00 (1h)

W kolejnych tygodniach: wtorki i środy o godz. 15.15 – 16.00 (45 min) oraz piątki o godz.14.00-15.00 (1h) - razem 2,5 h tygodniowo.

 

Uwaga: w grudniu terminy zajęć mogą ulec zmianie