OGŁOSZENIA


DZIEŃ OTWARTY

5 marca 2019 roku, o godzinie 10:00, odbędzie się w naszym przedszkolu Dzień Otwarty. 

Serdecznie zapraszamy przyszłych Przedszkolaków wraz z Rodzicami!

Szanowni Państwo,
Informujemy, iż aby dziecko kontynuowało edukację w naszym przedszkolu w roku 2019/2020, należy złożyć w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pokoju deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w nieprzekraczalnym terminie od 18 lutego 2019 r. do 22 lutego 2019 r. do g. 15.00.
W przypadku niezłożenia deklaracji w tym okresie, dziecko zostanie automatycznie wykreślone z listy wychowanków przedszkola i aby uczęszczać do niego w przyszłym roku szkolnym, będzie musiało ponownie wziąć udział w rekrutacji.

[pobierz] 0.5 MB deklaracja-o-kontynuowaniu-wychowania-przedszkolne

Drodzy Rodzice!

 

W związku z pojawieniem się problemu wszawicy, prosimy o systematyczne sprawdzanie stanu czystości głów swoich dzieci i podjęcie stosownych środków. 

Szczegóły profilaktyki i zwalczania wszawicy znajdują się w zakładce Profilaktyka wszwicy.

Terminy zajęć "Gimnastyka" w ramach projektu "Przedsiębiorczy Przedszkolak" w miesiącu grudniu

 

Zajecia będą odbywać się we wtorki oraz czwartki od 14.00 do 16.00. Poprowadzi je Pani Dorota Piękny. 

 

Bezpłatne warsztaty dla rodziców
Bezpłatne warsztaty dla rodziców

SZKOŁA DLA RODZICÓW

 

Serdecznie zapraszam w imieniu pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej wszystkich rodziców do udziału w bezpłatnych warsztatach w ramach projektu "Szkoła dla rodziców". Warsztaty będą odbywać się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pokoju w grupach 10-osobowych w każdy poniedziałek, od grudnia do lutego. Zgłoszenia proszę kierować do sekretariatu szkoły lub do wychowawców w nieprzekraczalnym terminie do 22 listopada.

 

Edyta Pawłowska

12 listopada 2018 r. dniem wolnym

od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w związku z uchwaleniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek, 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy.

W tym dniu w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Dzień wolny od zajęć lekcyjnych i wychowawczych pozwoli na spędzenie czasu wśród najbliższych, w gronie rodzinnym, by w radosnej, patriotycznej atmosferze godnie świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/12-listopada-2018-r-dniem-wolnym-od-zajec-dydaktyczno-wychowawczych?fbclid=IwAR1gJH8Lnkf-w4kr7wUQAsDnMlLxAbCNvj4uxo1vhSGr-kn7dO1KbS3YR64

 

 

8 listopada o godz. 17:00 odbędzie się zebranie ogólne wszystkich rodziców w stołówce szkolnej z udziałem pracownika Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Namysłowie. Po zebraniu będzie można skorzystać z konsultacji z opiekunami grup.

 

 

Zapraszamy! 

Terminy zajęć "Gimnastyka" w ramach projektu "Przedsiębiorczy Przedszkolak" w miesiącu listopadzie

 

Warunek uczestnictwa: w zajęciach biorą udział dzieci zakwalifikowane do projektu w roku ubiegłym.

Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek, 9 listopada 2018 r. o godz. 14.00 – 15.00 (1h)

W kolejnych tygodniach: wtorki i środy o godz. 15.15 – 16.00 (45 min) oraz piątki o godz.14.00-15.00 (1h) - razem 2,5 h tygodniowo.

 

Uwaga: w grudniu terminy zajęć mogą ulec zmianie