NASZ ZESPÓŁ


rok szkolny 2018/2019 

 

 

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego:

 

Edyta Pawłowskap.o. dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, język angielski

Renata Urygawicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, język angielski

 

 Sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego:

 

Marcelina Krocz sekretarz 

 

Nauczyciele - Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Witosa

Kazimiera Wuczkowska - edukacja wczesnoszkolna, logopedia 

Katarzyna Łapszyńska – edukacja wczesnoszkolna

Joanna Michalska - edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika

Barbara Nowacka – edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika

Grażyna Owczarek – przyroda, biologia, geografia

Bożena Baczyńska-Lis - oligofrenopedagogika

Klaudia Bilińska - język niemiecki

Roman Letkiwychowanie fizyczne

Roman Owczarek - wychowanie fizyczne

ks. Krzysztof Rusinek – religia

Gabriela Szweda - religia

Izabela Sonka - religia

Robert Świerc – historia, wos, doradztwo zawodowe

Sylwia Włodarczyk – język polski, biblioteka

Magdalena Gryszczyńska - język polski

Monika Żołnowska - chemia, fizyka

Michał Kędzierski - matematyka, informatyka, technika 

Jadwiga Bąk - matematyka

Grażyna Łapszyńska - matematyka 

Agnieszka Janas - muzyka, plastyka

Izabela Katra-Pankiewicz - język angielski

Elżbieta Gosławska - język angielski

 

 

Nauczyciele - Publiczne Przedszkole w Pokoju:

 

Małgorzata Fiedeń - edukacja przedszkolna

Elżbieta Grodecka - edukacja przedszkolna

Izabela Katra-Pankiewicz - edukacja przedszkolna

Martyna Nartowska - edukacja przedszkolna 

Ala Żurowska - edukacja przedszkolna

Agnieszka Janas - język angielski

 

 

 

Przydział wychowawstw
w roku szkolnym 2018/2019

 

Klasa Wychowawca Zastępca
I Kazimiera Wuczkowska Roman Letki 
IIA Joanna Michalska Bożena Baczyńska-Lis 
IIB Barbara Nowacka Bożena Baczyńska-Lis 
III Katarzyna Łapszyńska Izabela Katra-Pankiewicz 
IVA Grażyna Owczarek Agnieszka Janas 
IVB Jadwiga Bąk Izabela Sonka 
VA Klaudia Bilińska Robert Świerc 
VB Magdalena Gryszczyńska Elżbieta Gosławska 
VI Roman Owczarek Robert Świerc 
VII  Sylwia Włodarczyk
Grażyna Łapszyńska 
VIII Michał Kędzierski Monika Żołnowska